sobota, 9 marca 2013

Czas na zmianyWitajcie. Przyszedł czas na zmiany. Mojego fotobloga prowadzę już od prawie czterech lat. Od samego początku szata graficzna pozostawała niezmienna, na bloga wrzucałem wykonane przeze mnie zdjęcia, od czasu do czasu w towarzystwie tekstów. Postanowiłem, aby nieco zmienić formę mojego bloga.  Nadal będzie to fotoblog, ale oprócz zdjęć pojawi się trochę więcej tekstów. 

Blog będzie podzielony na trzy główne obszary: Fotobasen, Rzeczy osobiste i Kolekcja aparatów.
W dziale Fotobasen znajdą się wykonywane przeze mnie zdjęcia, tego co widzę i mijam w trakcie spacerów, wypraw i podróży z aparatem.
W dziale Rzeczy osobiste będę przedstawiał zdjęcia wraz z opisem tych rzeczy, wśród których żyję, których używam, które służą mi na co dzień.
Trzeci dział to Kolekcja aparatów, tutaj będzie pojawiał się sprzęt fotograficzny, który kolekcjonuję, nowe nabytki,  zdjęcia moich aparatów wraz ze szczegółowymi opisami.

Mam nadzieję, że przedstawiona tu forma bloga przypadnie Wam do gustu. Nowe posty na blogu będą pojawiać się średnio co tydzień, liczę na Wasze zainteresowanie i czekam na Wasze komentarze i uwagi dotyczące formy mojego bloga, pojawiających się zdjęć i tekstów, tego co Wam się tu podoba, a co nie. Zapraszam do oglądania i czytania. 

Łukasz Hartman

3 komentarze:

 1. Czekam, czekam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem pod wrażeniem, nieźle :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy, kimkolwiek jesteś, dziękuję bardzo za opinię i zapraszam po nowe posty :)

   Usuń